Planetchemicals; Su şartlandırma kimyasalları ile endüstriyel yapıştırıcıların temini, uygulanması ve danışmanlığı alanında hizmet vermektedir. Ham su kullanımından suyun atık su sistemlerine ve oradan da çevreye boşaltılmasına kadar kullanılan su şartlandırma kimyasallarının tamamını uygulayacak teknik alt yapıya sahiptir.

Planetchemicals; Gıda, tekstil, maden, çelik, metal, kimya, kağıt, ilaç, elektronik, cam, gübre sektörleri, jeotermal kaynaklar, otomotiv, endüstri, hastaneler, oteller ve gökdelenler, co-generation santralleri, rafineriler, petrokimya endüstrisi, enerji santralleri, yüzme havuzları ile yardımcı işletmeler için kimyasallar ve yapıştırma prosesleri için endüstriyel yapıştırıcıların ve ekipmanların seçilmesi, temini ve servis konularında müşteri taleplerini karşılamaktadır. 1980 yılından beri UV kürlemeli endüstriyel yapıştırıcılar, epoxy reçineler, cyanaakrilatlar ve aktivatör kürlemeli yapıştırıcılar ile UV kürlemeli sistemleri konusunda dünya çapında lider konumda üretim yapan ve hizmet veren ISO 9001:2000 sertifikalı DYMAX firmasının Türkiye Temsilcisidir.

Vizyonumuz; Müşterilerimizin özgün gereksinimlerine özel ve beklentilerini aşan kalitede hizmet üretmektedir.

Misyonumuz; Müşterilerimizin ihtiyaç ve şartlarını karşılamayı tahattüt eden, her şeyi zamanında ve koşulsuz müşteri memnuniyeti olarak yapma anlayışındayız. Değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen firmamız güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahiptir.

Ürün paleti; Ön şartlandırma, soğutma suyu, kondens şartlandırma, kazan şartlandırma ve kapalı devre kimyasalları, Sağlık Bakanlığı sertifikalı havuz şartlandırma kimyasalları, sistem temizlik kimyasalları, yağ sökücüler ile cam, metal, ahşap, plastik vb. maddeleri yapıştırmak üzere üretilen UV kürlemeli endüstriyel yapıştırıcılar, epoxy reçineler, cyanaakrilatlar ve aktivatör kürlemeli yapıştırıcılar ile UV kürlemeli sistemleri ve kürleme ekipmanlarından oluşmaktadır.

Fatih Mahallesi Yakacık Caddesi Çağlayan Sokak No:4 Daire:3
Samandıra-Sancaktepe/İSTANBUL
logobyc
byc